تیپ شخصیتی و مجموعه رفتاری مادر( معادل با ایزد بانو دیمیتر در اسطوره های یونانی)

دیمیتر

دیمیتر ایزد بانوی مادر ،غلات ،دهندگی ،پرورش جسمانی و معنوی است.



 این شخصیت به طور کلی حامی خوبی برای دیگران است و همیشه آنها را در حال دادن سرویس دادن و خدمت به دیگران میبینید.

قلبمامانـهای گـومبلیقلب که  دائماً دور فرزندشون ،  هم عین شیر ژیان و هم عین پروانه می چرخند و به آنها سرویس میدهند (و البته گاهی اوقات اینقدر سرویس میدهند که ناآگاهانه کمی تا قسمتهای زیادی سرویس هم میکنند )دقــیــقاً تیپ شخصیتی دیمیتر را دارندو تحت تاثیر این مجموعه رفتاری عمل میکنند .


هدف از ازدواج این افراد آوردن فرزند و بارداری و زایمان است تا بتوانند آنها را پرورش دهند و در کل به آنها سرویس بدهند خدمت کنند و بر این اساس هر چقدر بچه کوچکتر و ناتوان تر پر خور تر باشد انرژی دیمیتری و مادرانه آنها را بیشتر تخلیه میکنند . بارداری برای آنها بسیار زیبـاست. و بعضآ شوهرشان نیز مانند یکی از فرزندان آنهاست و به همان سبک و سیاق و روش با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و رفتار میکنند .

تصویرِ فرشتهشیـر دادن مادر به فرزنـدفرشتهبهترین و متعالی ترین تصویر زندگی این شخصیت و زیباترین اتفاق ممکن در جهان هستی و کائنات است .

این افراد در کودکی نیز در عروسک بازیها و خاله بازی هایشان نقش مادر را بر عهده دارند . میزان  تمایل و علاقه به داشتن فرزند در آنها به اندازه ایست که به راحتی باور نکردنی  زایمان می کنند و در زمان زایمان از سر رضایت وخشنودیشان حتی خنده بر لب دارند. تعجب



جملاتی که همیشه از دیمیترمیشنوید:

الهی بمیرم گشنه موندی؟

 اگه سیر نشدی برات غذا درست کنم. چشمک

مامان خیر و صلاحتو بهتر میدونه

صفات بارزشون هم که خیلی بدردتون میخورن:

 قطعآ عَجَزه پرورند و آدمها در کنارشون فلج میشنگریه

بسیار پرتوان و قلدر در حوزه خودشان

یک مدیر عاطفی و پر توان و فوق العاده

مادرانی خستگی ناپذیر و تسلیم ناپذیر

ضدِ افسردگی بغل

 

همیشه خیلی بیشتر از نیاز و مصرف غذا درست میکند و در پختن خورشـت های جــا افتاده تخصص ویژه دارند و برای مهمانی ها حتماً چند مدل غذای لذیذ و خوشمزه و خوش طعم و خوش عطری که همه شکموها عاشق اون هستند درست میکنند. قلب

 

 

نوشته میلاد

 

/ 2 نظر / 25 بازدید
سارا

این قسمت گومبولی خیلی باحال بود, گومبولی,قومبولی,گوگولی مگولی و خیلی نرمولی [زبان]

آرزو

عالی ی ی بود میلاد از پیوند ها هم استفاده کردم