مجموعه رفتاری و تیپ شخصیتی خلاقیت و شور زندگی ( ایزد بانو آفرودیت یونانی )

ایزد بانوی ارتباط (کهن الگوی آفرودیت)

 

 

 

آفرودیت ایزد بانوی عشق و ارتباط ، شوق و هیجان ، کیمیاگر و خلاقیت است.

 

 

 

 

افرادی که این کهن الگو در آنها حضور دارد شور و شوق زندگی در آنها موج میزند. این افراد را همیشه با شور و نشاط درونی و در تعامل با زندگی مبینید و حس میکنید و این افراد از ارتباط با انسانها لذت میبرند.

 

در مهمانی ها همیشه مرکز توجه و نـُـقـل مجلس هستند و همواره خودشان و دیگران از همنشینی با یکدیگر لذت می برند. زنان آفرودیت معمولا زنانی ساده رو ویا کم آرایش  اما جذاب و دوست داشتنی هستند که این سادگی ذره ای از جذابیت آنها کم نمی کند و حتی در بعضی موارد انسانها شیفته ی همین سادگی در کنار جذابیت او می شوند.

 

این ایزد بانو حتی در کودکی هم ،دیگران را شیفته ی خود می کند و حتی مانند دختران وزنان بالغ جنس مخالف را جذب خود می کنند. در اسطوره شناسی هم ایزد بانو آفرودیت همچون یک زن بالغ به همراه جشن و سرور و پایکوبی آسمانی و زمینی متولد شد.

 

هراااااا کـُــــش هـــــستــــــنــــــد


یعنی هــرا در مجاورت با آفرودیت برای رابطه ی زناشویی خود احساس خطر شــدید می کند، در حالی که آفرودیت ناخواسته این حس رو به اطرافیان خود می دهد و این دیگران هستند که شیفته ی آفرودیت می شوند.

 

انرژی و مجموعه رفتارهای آفرودیت در سه حوزه ســر،‌ احساسات و غرایز، و درون وروح فعال میباشد و افعال این فرد در تعادل و هماهنگی با این سه حوزه انجام میشود. همین مسئله باعث میشود که افراد با صفات و رفتارهای متفاوت به سمت آفرودیت مجذوب و مرتبط شوند.( با این رویکرد،) آفرودیت فردی جذاب ، بی نقص و زیبا و خلاصه END هرچی که فکرشو بکنین بنظر میاد وباعث تمایل افراد به رابطه با این فرد میشود.

 

از کسانی که شخصیت آفرودیت در آنها حضور دارد، جولیا رابرتز، دیانا حداد، گوگوش هستند.

 

 

 


 با رویکردی دیگر آفرودیت حوزه مردانه و زنانه درون خود را با اراده و انتخاب خودش مثل وولوم تلویزیون، تنظیم می کنه که باعث میشه با اطرافیان رابطه عمیق برقرار کند. این هم باعث جذابیت و به دل نشستن این فرد می شود.  این همان خاصیت کیمیاگر آفرودیت است که او می تواند از بسیاری از مردان مردتر و از بسیاری از زنان نیز زن تر بشود.برای مثال تا حدی که زنان  ودختران نیز تمایل به رابطه عاطفی و ازدواج با زن آفرودیت پیدا میکنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 2 نظر / 77 بازدید
ماهان

با اینکه افرودیت ساده رو و کم آرایش است مخالفم / او از بی آرایشی نمی ترسد و در آن حالت هم جذاب است اصولا چون تنها کارهایی را می کند که به او می آید در هر حالت و با هر آرایشی جذاب است.