تیپ شخصیتی همسر (معادل با هرا یونانی) - قسمت دوم

قبلا گفتیم که این افراد عاشق شوهر و ازدواج و زندگی مشترک و تمام مسایلی که یک سر آن به شوهر مربوطه، هستند.

بسیار شیک و خوش پوش هستند، همیشه خودشون رو همچون ملکه ای می دونند که با بقیه تعامل می کند، اداها، حالتها، و تمامی رفتارهای یک ملکه در آنها دیده می شود!بسیار انحصارطلبند یعنی شوهرشون رو فقط برای خودشون می خوان و حاضر نیستند تحت هیچ شرایطی شوهرشون رو آزاد بگذارند که با هر کسی دوست داره معاشرت کنه و یا اینکه هر جایی که دوست داره بره!

اگر خدای نکرده شوهرشون بخواد به شخصی غیر از اونها توجه کنه بسیار آشوب میشن و عکس العمل نشون میدن و حتی حاضر نیستند که ببینند یا بشنوند همسرشون به زن دیگری نگاه کرده و یا باز هم خدای نکرده تعریف یا تمجیدی کند.( قطعا توی همچین وقتی خون نفر سوم را حلال می داند!!) پس اگر همچنین پارتنر و یا همسری دارید اصلا و تحت هیچ شرایطی از زن دیگری تعریف نکنید و حسادتش رو غلغلک ندهید چون عواقب وحشتناکی دارد!!

بسیار با سلیقه و کدبانو وخانه دار هستند و در تمامی مواردی که مربوط به خانه و توجه کردن به همسر است سنگ تموم میذارند و به راستی که در این موارد بسیار ایده آل هستند، از شربت و آبمیوه طبیعی و چای و میوه پوست کنده برای همسرش گرفته تا ماساژ و انجام دادن کارهای همسرش! در واقع میشه گفت برای شوهرش حاضره هر کاری انجام بده و همه نیازهای شوهرش رو برآورده می کنه که شوهرش  توی هیچ زمینه ای دلیلی برای ارتباط برقرار کردن با بقیه و بخصوص با خانمها نداشته باشد.بسیار نکته بین، نکته سنج و دقیق هستند و همه جا چشم دارند و از همه چیز خبر دارند، در مورد این افراد حواستان را حسابی جمع کنید که تمام حرفهای شما را با ساعت  و دقیقه و ثانیه در ذهن خود ذخیرم می کند و اگر ذره ای مغایرت در حرفهایتان باشد، حتما که متوجه می شود وتا وقتی نفهمد توی اون پنج دقیقه ای که شما در صحبتهایتان سوتی دادید، کجا بوده اید ول کن ماجرا نیست پس وقتی دارید صحبت می کنید حواستان به حرفهایتان و زمان انجام کارهایتان که گفتید باشد!!وقتی وارد رابطه با کسی میشه از اونجایی که دوست داره فقط و فقط با شوهرش باشه و هیچ کس دیگه ای هم براش مهم نیست، از شوهرش هم توقع داره که فقط و فقط با اون باشه و اگر شوهرش همچین جور آدمی نباشه، بدون اینکه خودش بفهمه بعد از یه مدتی می بینه که رفت و آمدهاش با دوستاش به صفر رسیده!!! ( نه اینکه فکر کنید با دعوا و کتک کاری این کارو می کنه( اگه لازم باشه این کارو هم می کنه!!) بلکه با یک سیاستی که اگر تمام عمر هم بگردید پیداش نمی کنید!) یعنی یه کاری می کنهکه یهو بعد چند سال سرتونو برمی گردونید می بینید مدتهاست از دوستاتون بی خبرید!

مطلب بالا تا 100 % در مورد دوستهای مجرد همسرشون صادقه، در مورد متاهل ها هم فقط خدا می دونه!!

وجه اجتماعی بسیار بسیار براش مهمه و همیشه حواسش هست که وجه اجتماعی خودش و همسرش رو حفظ کنه!!! بخاطر همین هم خودش و هم همسرش همیشه ظاهر آراسته داشته باشند و همه چیز بی نقص باشه و از نظر دیگران خوشبخت ترین زوج دنیا به نظر بیایند، بخاطر همین هم حتی اگر قبل از یک مهمانی با شوهرش دعوای مفصلی کرده باشد وقتی وارد مهمانی می شود، دستش رو دور دست شوهرش میندازه و با یک لبخند (انگار که نه انگار اتفاقی افتاده) وارد مهمونی میشه و توی مهمونی مثل همیشه به شوهرش توجه می کنه و سرویس میده!

 

 

 

/ 2 نظر / 145 بازدید
احسان رياضی اصفهانی

سلام سلام بعد از سالها شخصیت شناسی شبیه یونگ رو شروع کردم خصوصی برای جمعی گفتم و فایل صوتی اون رو در سایت زیر گذاشتم قبل از آماده شدن برای گفتن در جستجو به وبلگ شما رسیدم و از اون استفاده کردم اسمتون رو نمیدونم که در فایلهای آينده از شما هم اسم ببرم.. راستی اگر فایلها رو شنیدین و نظری داشتین هم بهم بگین موفق باشی و شاد

سارا آرامش

تمام نوشته هایت را قبول دام و دوست می داشتم.