تیپ شخصیتی و مجموعه رفتاری خواهر و باکره آسیب ناپذیر ( ایزد بانو آرتمیس یونانی)

آرتمیس تیپ شخصیتی جنگاوری - شکارچی - ماه -هدفگرای بی منطق

آسیب ناپذیر این تیپ شخصیتی ،‌ مستقل و هدف گذارند ، از هر راهی برای رسیدن به هدفشون استفاده می کنند چه منطقی و چه غیر منطقی ، حتی زمانی برای رسیدن به یک هدفی که ممکنه از نظر دیگران و بعضا از نظر خودشون پوچ و مسخره باشه از خیلی چیزای باارزششون  هم می گذرند.

برای این افراد هدف وسیله رو توجیه می کنه.  این افراد دوست دارند آزاد و مستقل و یله و رها باشند و هیچ کس در هیچ موردی و هیچ جا جلوی آزادی عملشونو نگیره ، برای همین اگر کسی در این زمینه محدودشون کنه باهاش می جنگند و به راحتی میتونند اون رو نابود کنند ، حتی به قیمت نابودی خودشون .

آنهاعاشق طبیعت بکر و دست نخورده هستند و تو طبیعت انگار تو خودشونند . آنها عاشق ورزش اند و تو مدرسه همیشه از ورزش نمره ٢٠ میارند .

عاشق دویدن و ورزش دو هستند . مدرک تحصیلی براشون خیلی اهمیت نداره .

اکثراً لباسهای ورزشی و اسپرت و نخی می پوشند ، و توی این لباس ها یه عالمه احساس راحتی و آزادی می کنند و خیلی فرمال رسمی پوش نیستند .


 

وقتی کفش پاشنه بلند می پوشند واقعا خنده دار می شوند و مثل کلاغ راه می روند و بعدش هم قیافشون دیدنیه وقتی میفهمند که چه بلایی سر پاهاشون که ابزار و وسیلۀ اصلی و مهمترین عضو جنگ گریزشونه آوردند .اینگونه افراد از زنهای ضعیف متنفر بوده ، ولیکن طرفدار آنها هستند ، و همیشه حق را به آنها می دهند البته در برابر مردان .

نمونه بارز این مسئله رو در رانندگی میشه دید،خانمهایی که خودشون از رانندگی خانمها ایراد می گیرند ولی وقتی یه آقا از رانندگی خانمها ایراد میگیره جفت پا میرن تو صورتش!

از چزوندن و لجبازی با مردها و به اصطلاح حال اونها رو گرفتن، کل کل کردن و روشون رو کم کردن لذت می برند .

آنها همیشه مجرد می مانند و به ندرت تن به ازدواج می دهند و تعهدات زناشویی برای آنها حکم زندان را دارد .

 

 

 ازدواج از نظر این افراد یعنی !!!!

به فعالیتهای اجتماعی بسیار اهمیت داده و کار بیرون از خانه را به کار خانه ترجیح می دهند ، برای همین هم تن به ازدواج و تعهدات زناشویی نمی دهند .

بیشتر به سمت کارهای منجی گرایانه و کمک به دیگران کشیده می شوند مثل مامایی ، مددکار اجتماعی وخانمهایی که رانندگی ماشینهای سنگین را انتخاب می کنند و  ...

 

فرزندان این افراد اکثرا مستقل بوده و ایشان فرزندانشان را اینگونه به بار می آورند و تمام کارهای خودشون رو خودشون انجام می دهند .

 

                

 

این تیپ شخصیتی ، ناجی دیگران بوده و از این جایگاه  افراد دلسوز ، حامی و مهربانی شناخته می شوند ولی همچنان افراد محکم و انعطاف ناپذیر و زبر و خشنی هستند .

 

 

/ 7 نظر / 51 بازدید
نلی

من از همین دسته زن ها هستم اما خوب سنت مهمترین عامل مقابل منه خواهر کوچکترم داره ازدواج می کنه !!!! و امان از عکس العمل دیگران ................. عاشق اسپورت پوشیدن هستم [نیشخند]

مهسا

[تایید] عالی بود !‌ خیلی جامع و کامل نوشتین، یجورایی آرتمیسی آرتمیس رو توضیح دادین (چزودن و جفت پا رفتن تو صورت و یله و ... )[چشمک] مرسی [قلب]

ماهان

یک موقعی یک نموره آرتمبس داشتم و ناجی بازی در می آوردم ولی از وقتی که آگاه شدم وقتی زنی را موررد ظلم می بینم از آن طرف می توانم سهمش را هم ببینم و حقیقتا رومو بر می گردونم و می دونم که به من ربطی ندارد.

سارابانو

آرتمیس من خیلی ضعیفه باید تقویتش کنم یه مقدار [لبخند]

رقیه

آره منم آرتمیسی هستم وفمنیست درجه 1!همه این ها درمورد من صدق می کنه جزئ اینکه هف وسیلرو واسه من توجیه نمیکنه .وسیله از هدف مهم تره!

هلیا

خب یه جاهایی در مورد زن آرتمیسی اشتباه کردی زن آرتمیسی منطقیه و هدف وسیله رو توجیه نمیکنه و نه هرگز به هر قیمتی

نسیم

تیپ شخصیتی من هم ارتمیسه خیلی از خصوصیاتی که گفته شد خیلی شبیه به خصوصیات اخلاقی منه مخصوصا کل کل کردن با مردها در رابطه با حقوق زنها و احترام گذاشتن به زنها