تیپ شخصیتی دختر ( معادل با پرسفون یونانی) - قسمت دوم

می تونند به راحتی به دیگران احساس گناه بدهند و به اون چیزی که می خوان برسند، یعنی کافیه که یه خواسته ای داشته باشند و کسی داوطلبانه نخواد اون خواسته رو انجام بده و یا اینکه کسی جایی بره یا کاری کنه که اونم دوست داشته بره یا انجام بده، با یه احساس گناه اساسی یه کاری می کنه که یا همه چی اونجوری بشه که اون میخواد یا اگر اونجوری نشد حتما به بقیه هم زهر بشه، ممکنه این احساس گناه  با یه نگاه معصومانه باشه.

بسیار خوش خوابند و می تونند به مدت طولانی بخوابند، خانمهایی که به راحتی تا ظهر می خوابند و یا اگر هم سر کار می روند و در طول هفته نمی تونند بخوابند همیشه دنبال یه فرصتی هستند که بخوابند.

دوست دارند در هر جمعی که قرار می گیرند جلب توجه کنند و از اطرافیان انرژی بگیرند، این کارو معمولا با ظاهر آروم و دوست داشتنی شون می کنند و اگر از این طریق نتونند با تمارض و خودشون رو به مریضی می زنند، کارهایی مثل غش کردن،‌ پایین اومدن فشارشون و یا هر کار دیگه ای که باعث بشه دیگران بهشون توجه کنند رو انجام میدن.

 

معمولا بی حس و حال،‌ افسرده،‌ نا امید، بی انگیزه، بی روحیه هستند و دوست دارند که بی حال روی تختشون یا کاناپه خونه ولو باشند و هیچ کاری انجام ندهند.

توانایی گریه کردن به صورت مستمر و بی پایان را دارند، به راحتی می توانند ساعتهای متمادی یعنی می توانند حتی هفته ها یکسره گریه کنند و بیشتر وقتها حتی دلیل گریه کردنشون رو هم نمی دونند،‌ فقط دلشون می خواد گریه کنند.

عاشق فال گرفتن هستند،‌ فال قهوه و تاروت و خلاصه هر فالی که وجود داشته باشه، به طالع بینی و کف بینی هم اعتقاد دارند، تنها کسانی هستند که حاضرند فالگیرهای توی پارکه براشون فال بگیرند و تحت تاثیر حرفهاشون هم قرار می گیرند.

 

/ 2 نظر / 150 بازدید
ماهان

لحظات معدودی که دچار ولو شدن و بی میلی و بی انگیزگی می شم یا لحظاتی که بی دلیل اشکم دم مشکم می آید غیر قابل تحمل است و سریعا به خودم انرژی می دم تا از آن حالت بیرون بیام یعنی دارم سرکوبش می کنم؟؟ ترجیح می دم اگه ولو هستم هم با حال خوب جلوی تلویزیون فیلم مورد علاقه ام را ببینم نه با حال بد

سمیرا

چطوري ميشه کمش کرد يا از بين بردش؟ از اينکه اينجوريم متنفرم. سرکوب بشه چي ميشه؟ دوست ندارمش[ناراحت]